Een projectinrichter die inspirerende woon- en werkomgevingen realiseert met een persoonlijke touch in heel Nederland.

T: +31 (0)384778560
E: info@thereca.nl

Van Halteren Technologies-  Hattemerbroek

Van Halteren Technologies heeft in Hattemerbroek  aan de A28 een indrukwekkend nieuw pand gerealiseerd. Thereca had de eer om het interieur te leveren voor deze moderne locatie. Wij hebben ons best gedaan om een inspirerende werkomgeving te realiseren die perfect aansluit bij de technische expertise en visie van Van Halteren. Het gebouw heeft een totale oppervlakte van 5.750 m², waarvan 1.200 m² kantoorruimte.

Moderne open kantoorruimte bij Van Halteren Technologies met ergonomische bureaustoelen, houten plantenbakken en natuurlijk licht.

Kantoorruimtes met ergonomische werkplekken

De werkplekken zijn ingericht met ergonomische bureaustoelen en voorzien van plantenbakken voor een prettige werkomgeving. Een opvallend element in de kantoorruimte is een wand met airtex behang. In de hal bij de printer is een maatwerk treinbank geplaatst. Hier vormen lattenwanden in combinatie met de blauwe huiskleur een strak geheel dat past bij de merkbeleving van Van Halteren.

Kantine met groene accenten

In de kantine bij Van Halteren hebben we een stellingkast met plantenbakken geplaatst, wat zorgt voor een groene en levendige uitstraling. In een hoek van de ruimte staat onze op maat gemaakte Lumière-bank, die perfect de beschikbare ruimte benut. De tafels zijn voorzien van wielen, zodat de grote ruimte flexibel inzetbaar is.

We hebben bartafels geplaatst die extra zitopties bieden. Zo kunnen medewerkers kiezen tussen hoog zitten, laag zitten of ontspannen op de bank. Vanaf de kantine kan je lopen naar het terras. Deze grenst aan het mos dak met verderop de en zonnepanelen. Hier krijg je een goed beeld van de omvang van het energie neutrale pand.

De ontvangstruimte heeft veel natuurlijk licht dankzij hoge ramen. Plantenbakken en staande planten in de hoek van de ruimte zorgen voor een frisse uitstraling. Boven de tafel hangen minimalistische design hanglampen die de moderne uitstraling van het interieur versterken.

Detail van een open stellingkast met groene planten en een technische display in de kantine van Van Halteren Technologies.
Vergaderruimte bij Van Halteren Technologies met blauwe wand voorzien van bedrijfslogo, moderne ringlampen en een lange houten tafel.

Vergaderruimte met boardroom uitstraling

De vergaderruimte heeft extra aandacht gekregen in het ontwerp. Het Van Halteren-logo is prominent aanwezig op de muur, terwijl de plafond- en wandplaten een boardroom gevoel creëren. Deze ruimte is opgemaakt in de blauwe huiskleur. Boven de vergadertafel hangen ronde hanglampen die een subtiele verwijzing vormen naar de technische toepassingen van het bedrijf.

Wij zijn blij met hoe de samenwerking met Van Halteren Technologies is verlopen. Samen hebben we een moderne en functionele werkomgeving gerealiseerd die aansluit bij hun identiteit en visie. Het resultaat is een inspirerende ruimte waar medewerkers comfortabel kunnen werken en het bedrijf klaar is voor de toekomst.

Benieuwd naar meer projecten zoals deze? Bekijk ook onze kantoorinrichtingen.

Peter_Thereca2024

Wil jij vrijblijvend advies of heb je andere vragen? Neem dan gerust contact met ons op.

038 477 85 60

Of vul het onderstaande contactformulier in
en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op!